هتلهایی که در تور مراکش در آنها اقامت خواهید داشت

1395/11/12

هتلهایی که در تور مراکش نوروز 96 برای شما مسافران محترم انتخاب شده کاملا متناسب با سلیقه و ذائقه ایرانی است. در تور مراکش شما با انتخاب هر یک از هتلها به ویژگی ها و خدمات آنها پی خواهید برد.

هتل کنزی فرح-هتل لمردین-هتل گرند ساوی-هتل گلدن تولیپ فرح و هتل کنزی آگدال هتل های 5 ستاره بی نظیری است که برای مسافران در تور نوروزی مراکش در نظر گرفته شده است.

تور مراکش برای مسافران نوروز 96 از اهمیت خاصی برخوردار است. تور مراکش با وجود جاذبه ها و دیدنی های جدید انتخاب بسیار خوبی برای مسافرانی است که می خواهند سفری متفاوت در نوروز 96 داشته باشند.

گروه تورهای ویرگول مفتخر است که تور مراکش را با بهترین خدمات برای شما مسافران محترم برگزار کرده و رضایت خاطر شما عزیزان برای ما مایه افتخار است. ازجمله تورهایی که برای کشور مراکش در سالهای گذشته برگزار کرده ایم می توان به تور مراکش نوروز 93-تورمراکش تابستان 93-تور مراکش پاییز 93-تور مراکش+کازابلانکا زمستان 93-تورمراکش و کازابلانکا ویژه نوروز 94-تور مراکش تابستان 94-تورترکیبی مراکش-کازابلانکا پاییز 94-تور مراکش+آگادیر+کازابلانکا زمستان 94-تورمراکش+آگادیر+فس نوروز 95-تورکازابلانکا+مراکش تابستان 95-تورهای پاییزی مراکش اشاره کرد.

همچنین امیدواریم در نوروز 96 نیز مانند سالهای گذشته تور مراکش نوروز 96 را به بهترین نحو برای شما عزیزان برگزار نماییم.