قیمت از :

تومان

قیمت تا :

تومان

قیمت از 2,880,000 تومان

قیمت از 6,190,000 تومان

تور امارات

امارات متحده عربی یک شبه جزیره عربی است که عمدتا در خلیج فارس مستقر است. این کشور فدراسیون 7 امارت است. ابوظبی، پایتخت جزیره، به مسجد بزرگ شیخ زاید، با لوسترهای کریستال و اتاق برای 40،000 عبادت می کند. دبی محل برج برج Burj Khalifa، مراکز خرید عظیم و جاذبه های سرگرمی عجیب و غریب است.

تور امارات

امارات متحده عربی

امارات متحده عربی که اغلب با نام اختصاری U.A.E شناخته می شود مجموعه ای است از 7 امارات که در قسمت شرقی شبه جزیره عربستان در قسمت ورود به خلیج فارس دارای خطوط ساحلی در خلیج عمان و خلیج فارس می باشد.این کشور با عربستان صعودی در غرب و جنوب غربی و عمان در جنوب شرق و همچنین در قسمت شرقی شبه جزایر musandam دارای خط مرزی می باشد .کشوری است ثروتمند از نظر تاریخی و فرهنگی و نقطه خوبی برای شروع سفر در خاورمیانه می باشد.

نواحی

7 اماراتی که باهم امارات متحده عربی را تشکیل می دهند عبارتند از:

 • Abu Dhabi
 • Dubai
 • Sharjah
 • Ajman
 • Umm al-Quwain Fujairah
 • Ras al-khaymah

شهرها

 • Abu habi : پایتخت امارات متحده عربی .
 • Dubai : رایج ترین شهر برای شروع مسافرت ,مرکز تجارت و بازرگانی امارات متحده .
 • Ajman : کوچکترین شهر و یکی از مکان های ذخایر بودجه.
 • Al- Ain : شهری درون مرزی .
 • Fujairah
 • Hatta
 • Khor Fakhan
 • Sharjah : ارزان ترین مکان ,شهری صنعتی و پرهرج و مرج اما با زیبایی هایی بی نظیر و فریبنده.
 • Umm al-Quwain : صلح آمیز ترین و آرام ترین امارت و فارق از هرج و مرج و دغدغه های زندگی شهری.

سیاست

هرکدام از امارت های این کشئر پادشاه یا شیخ مربوط به خود را دارند امارت Abu dhabi حدود 70% سرزمین های ملی را پوشش می دهد.هر امارت استقلال داخلی قابل توجهی دارد که بیشر آن مربوط به سرمایه های نفتی می باشد.درواقع رئیس جمهور و نخست وزیرتوسط مجلس شورای عالی انتخاب می شوند که این مجلس ترکیبی از پادشاهان هریک از 7 عمارت می باشد.اما در عمل همیشه پادشاه Abu Dhabi به عنوان رئیس جمهور و پادشاه Dubai به عنوان نخست وزیر انتخاب می شوند.در نتیجه قانون گذاران یا شیخ های هرعمارت مورد احترام قرار گرفتهو می توانند در شیوه امارت مربوط به خود موثر باشند.برای مثال پادشاه DUBAI فردی بسیار امروزی و مدرن بوده در نتیجه این عمارت رو به رشد و بین المللی می باشد.

مردم

در این کشور جمعیت به طور باورنکردنی متنوع می باشد تنها حدود 20% درصد از این کشور را اماراتی ها تشکیل می دهند.بیشترین جمعیت از هند ,پاکستان وبنگلادش می باشد.چیزی در حدود 50% را قسمت های دیگر آسیا به ویژه فیلیپین مالزی و سریلانکا و حدود 15% را کشور های غربی مانند اروپا ,استرالیا , آمریکای شمالی و آفریقای جنوبی و حدود 5-6% را سایر اقشار تشکیل می دهند.با وجود همه این تفاوت ها زبان مشترک بین بیشتر ان ها انگلیسی می باشد .یک سری قوانین آزاردهنده ممکن است برای خارجیان وجود داشته باشد برای مثال پوشش کامل زنان.

گویش

زبان رسمی عربی می باشد اما بهتر است بگوییم که بیشتر جمعیت این کشور به این زبان صحبت نمی کنند زیرا این امارت جایی است که مردمانی ایرانی, هندی,آسیای و غربی در ان زندگی می کنند و با زبان عربی آشنا نیستند.در Abu dhabi  و امارت های شمالی زبان عربی رایج تر است.بسیاری از مغازه دارها, هتل ها و فعالان عرصه ی بازرگانی فعالین های خود را با زبان عربی پیش می برند.بسیاری از اماراتی ها انگلیسی را هرچند ابتدایی در مدارس خود اموخته اند . از جمله زبان های دیگر رایج در این کشور می توان به فارسی ,هندی, فیلیپینی و تمیل اشاره کرد.

احترامات و پوشش

اماراتی ها بسیار متمدن و مهمانواز با رفتاری دوستانه می باشند و آن ها در بسیاری از امور مانند مشتری مداری , رسانه , راه ها و جاده ها الگوی سایر جهانیان می باشند.مردهای محلی معمولا kandoura که یک لباس محلی می باشد یا یک جامه ی بلند عبا مانند که معمولا سفید است می باشند.گوترا نیز عمامه سفید یا قرمز رنگی است که از ان استفاده می کنند.زنان محلی نیز از یک لباس سیاه عبا مانند و یک روسری مشکی شال مانند استفاده می کنند.

اگرچه حجاب برای زنان ضروری نیس اما باید از پوشیدن بسیار کوتاه و باز خوداری کنند لباسی قابل قبول به تن داشته باشند و زانو و شانه های آن ها را بپوشاند.

آب و هوا

این کشور به طور فوق العاده ای خشک می باشد و فقط چند روز در سال را باران دریافت می کند.قسمت عمده ای از آب این کشور از راه نمک زدایی به دست می آید .بازدیدکنندگان از این کشور هزینه ای برای آب مصرفی خود پرداخت نمی کنند.آب و هوا از اواخر October تا اواسط march  تقریبا دلپذیر و خوشایند می باشد با دمایی بالا در حدود 15 الی 27 درجه سانتی گراد و تقریبا همیشه آفتابی می باشد.باراندگی می تواند در بین ماه های November , February  رخ دهد و می تواند باعث ایجادخطرهای جاده ای شود .در تابستان دما اوج گرفته و رطوبت غیر قابل تحمل می شود و می تواند به دمایی در حدود 50 درجه سانتی گراد برسد.

دانستنی ها

امارات متحده عربی یک کشور مدرن و پویا بوده و برای بیشتر توریست های غربی نواحی اطراف این کشور بسیار آشنا می باشد.مراکز خرید و تفرجگاه های این کشور بسیار لوکس بوده که پر است از بسیاری از تولیدات غربی .قسمت های ناآشناتر این کشور شامل نواحی دورافتاده بیابان های عالی ساحلی در نواحی ناهموارو پرتگاه ها قرار دارد.

الکل در این کشور به فراوانی در بسیاری از بارها و رستورانو هتل ها در دسترس است .اگرچه الکل قانونی می باشد اما نیاز به مجوز برای خرید آن میباشد که این مجوز شامل افراد مسلمان نمی شود.اما شما می توانید الکل را به صورت ازاد در فرودگاه برای وارد کردن به امارات خریداری کنید.

تعطیلات

تعطیلات اخر هفته در امارات برای بیشتر مشاغل و خدمات دولتی از جمعه تا شنبه می باشد. تقریبا در هرشهری فعالیت های بازرگانی صبح های جمعه غیرفعال می باشداما بعد از ظهر اکثرا فعالیت های مساجد به راه بوده .یکی از استثناء های این کشور در طول روزه داری به هنگام ماه رمضان می باشد .ماهی که در ان ریتم زندگی به طور کلی تغییر می کند. رستوران های در طول روشنایی روز تعطیل می باشند درحالی که بیشتر ادارات و مغازه ها در هنگام صبح از ساعت 8 تا 2 یا بیشتر مشغول به کار هستند.آن ها معمولا در بعد از ظهر بسته می شوند و برای شکستن روزه خودبه وعده ای به نام افطار دور هم جمع می شوند این وعده ی سنتی با خرما و شیر شیرین اغاز می شود و برای جلوگیری از گرسنگی خود وعده ی سحری را در ساعات اولیه صبح قبل از طلوع آفتاب می خورند.

دیدنی ها

 • تعدادی ازبزرگترین صحراهای شنی در جهان در جنوبAbu Dhabi در ناحیه Liwa oasis قرار دارد.
 • دارای سواحل بی نظیر در قسمت های شرقی.
 • دره ها و رودخانه های تنومند و ناهموار در نواحی دور افتاده امارت های شمالی.
 • مکان های باستانی و سنگواره های طبیعی شکل گرفته در رشته کوهای Hajar .
 • مرغذارها و ابادی های پرجلوه در میان کویر در امارت AL Ain .
 • داراب ابشار, صخره , فسیل های طبیعی و رودخانه با آب ها تازه و روان.

فعالیت ها

یکی از مهم ترین مواردی که توریست ها در ان تمرکز دارند سواحل این کشور می باشد آب های این نواحلی به طور کلی گرم و تمیز می باشند. غواصی و شیرجه زنی می تواند یکی از جاذبه های سواحل شرقی باشد.همچنین صحراهای شنی این کشور پیشنهاد مناسب برای رانندگی های پرسرعت شنی می باشد.اسکی کردن در Dbai  در سال 2005 آغاز شد و سومین و بزرگترین مکان اسکی در سراشیبی و در مکان داخلی و سرپوشیده می باشد. سفر ها و سیاحت های بیابانی نیز می تواند تجربه ای جالب برای توریست ها باشد.

محل اقامت

برای بازدیدکنندگان ,این کشوردارای بی نظیرترین هتل ها می باشد که بسیار مدرن ,زیبا و گران می باشند.البته هتل ها و منزل های ارزان قیمت تر نیس موجود می باشد اما شرایط محیطی مناسبی ندارد. تعداد بسیاری از این هتل های 7 ستاره در برج العربی موجود است که از نظر تمامی استاندارها شایسته و بدون نقص می باشند.

وسایل نقلیه

بسیاری از وسایل نقلیه عمومی در شهرها بسیار ابتدایی و به صورت اولیه خود می باشند.شهر Dubai دارای تعداد بیشماری شبکه مترو, ترن و واگن های برقی می باشد.همچنین دارای شبکه گسترده ای از اتوبوس های محلی می باشد که سرویس دهی اتوبوس های درون شهری بسیار سریع راحت و پرتکرار می باشد.همچنین در شهرهای Abu DHABI , Dubai و Shajah خطوط تاکسی رانی به فراوانی در دسترس بوده و بسیار ارزان می باشد.

کسب و کار

بسیاری از شهروندان این کشور کار نمی کنند و با پول حتصل ازسود های بانکی زندگی خود را می گذرانند.کارگران مهاجر  هندی و فلیپینی در بخش خدمات صنعتی و ساختمانی با حقوق های پایین استخدام می شوند. بسیاری از شغل های رده متوسط توسط تعداد بیشماری از کشور های عرب های سایر کشورها و شغل های رده بالا نیز توسط بسیاری از غربی ها گرفته شده و مشغول به کار می باشند.

خرید کردن

یکی از موارد بسیار مشهور در این کشور خرید کردن می باشد هیچ مالیاتی بر فروش در این کشور وجود ندارد اما پیدا کردن یک مکان برای خریدی ارزان در این کشور بسیار دشوار می باشد زیرا میزان تورم در این کشور بالاست اگر شما مشتاق خرید کردن می باشید بدون بازدید کردن از Dubai نمی توانید این کشور را ترک کنید زیرا برای خرید کردن یکی از بهترین مکان ها در کل خاورمیانه می باشد مخصوصا در طول جشنواره خرید سالانه که معمولا از ماه January تا اوایل February ادامه دارد.

غذا و خوردنی

طبق استانداردهای غربی بیشتر رستوران های این کشور مقرون به صرفه می باشند اگه رستوران های گران قیمت نیز به فراوانی یافت می شوندکه بسیاری از این رستوران ها در هتل های لوکس قرار دارند.رستوران های هندی و پاکستانی نیز پیشنهادی خوب و ارزان قیمت می باشد.از محبوب ترین غذاهای موجود در رستوران های این کشور می توان به غذاهای اردنی ,سوریه ای و رستورانی اشاره کرد.

غذاهی محبوب و رایج این کشور جوجه بریانی می باشد.که در بسیاری از رستوران ها وغذاخوری های اطراف کنار خیابان و اطاف جاده ها نیز قابل دسترس می باشد که این غذا با Khubz که نانی عربی می باشد قابل خوردن است.محبوب ترین غذای برنجی بریانی می باشد که با مرغ, ماهی یا گوشت گوسفند بریانی شده خورده می شود.

ساندویچ سنتی فلال نیز به راحتی بریانی قابل دسترس بوده و بسیارخوشمزه و ارزان می باشد.

تور امارات متحده عربی طرفداران پروپاقرصی از سراسر کشورهای جهان دارد، امارات یک کشور شبه جزیره است که بیشتر آن در خلیج فارس قرار گرفته است. بازدید از جزایر دبی، شارجه، ابوظبی و منطقه راس الخیمه، سواحل، پارک های آبی و فستیوال ها و جشن های با شکوه در شهرهای مدرن آن از عوامل موثر جذب توریست در امارات است.

تور امارات معمولا به صورت 4 روزه بسته می شود اما گاهی به انتخاب مسافر امکان بیشتر شدن تعداد شبهای اقامت نیز میسر است.

تور ترکیبی امارات

تور ترکیبی امارات معمولا از طریق شهر دبی صورت می گیرد از تورهای ترکیبی امارات می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

1 – تور دبی+راس الخیمه

2 – تور دبی+ابوظبی

قیمت تور امارات

قیمت تور امارات در فصل تابستان با کاهش نرخ روبه روست وبا خنکتر شدن هوا در پاییز و زمستان شامل افزایش نرخ است. قیمت تور امارات در عید نوروز، آغاز سال نو میلادی (کریسمس)، فستیوال ها و نمایشگاهها افزایش چشمگیری دارد.

خدمت تور امارات

خدمات تور امارات شامل ویزای توریستی امارات، لیدر فارسی زبان، نرانسفر رفت و برگشت فرودگاهی و بیمه مسافرتی تا سقف 10.000 یورو می شود.

پروازهای تور امارات

پروازهای تور امارات با ایرلاین های ماهان، ایران ایر، قشم ایر، امارات، فلای دبی، ایر عربیا انجام می پذیرد. برای سفر به امارات بهتر است بدانبد کدام پروازها در کدام شهر و کدام فرودگاه پرواز می کنند.

هتل های تور امارات

هتل های تور امارات از درجه کیفی بسیار بالایی برخوردار هستند، اقامت در هتل های 5 ستاره امارات حس خاص و شکوه بینهایت را در وجود شما سرازیر می کند.

با توجه به قوانین مالیاتی کشور امارات، پرداخت هر شب هر اتاق در هتل های 2 و 3 ستاره ( 10 درهم ) ، هتل های 4 ستاره ( 15 درهم ) و هتل های 5 ستاره ( 20 درهم ) الزامی می باشد و باید توسط مسافر در بدو ورود به هتل پرداخت گردد.

ویزای امارات

ویزای امارات برخلاف سایر کشورها توسط اداره مهاجرت و وزارت کار صادر می شود و سفارت امارات متحده عربی در صدور ویزا توریستی امارات نفشی ندارد به همین دلیل حضور متقاضی برای مصاحبه هم ضرورتی ندارد.

ویزای توریستی امارات شامل 14 روزه، یکماهه و سه ماهه می شود، قیمت ویزای امارات با توجه به نوع ویزا،مدت اقامت و عادی یا فوری بودن متغیر است.

زمان لازم برای صدور ویزا امارات عادی بین 7 – 10 روز کاری و برای صدور ویزای فوری بین 2 – 5 روز کاری می باشد. امکان صدور ویزا برای افراد زیر 23 سال بدون همراهی پدر، مادر و یا همسر میسر نمی باشد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزای امارات

اسکن رنگی صفحه اول پاسپورت

برای اخذ ویزای امارات برای افراد زیر 23 سال اسکن پاسپورت پدر یا مادر و اسکن صفحات شناسنامه نیز الزامی می باشد، در صورتی که مسافر درخواست ویزای امارات را بدون رزرو هتل داشته باشد، یک فقره چک ضمانت بازگشت به مبلغ 10 میلیون تومان دریافت می شود.

بهترین زمان سفر به امارات

بهترین زمان سفر به امارات در پاییز و زمستان است البته اوایل بهار هم زمان مناسبی برای سفر به امارات است. دمای هوا در این ماهها بیشتر از 22 درجه نمی شود و از گرمای طاقت فرسا دیگر خبری نیست.

مناسبت ها، جشن ها و تعطیلات امارات

1 ژانویه  آغاز سال نو میلادی

2 فوریه  عید قریان

22 فوریه  آغاز سال هجری قمری

2 می  تولد حضرت محمد (ص)

12 سپتامبر  شب معراج پیامبر

14 نوامبر  عبد فطر

2 دسامبر  روز ملی امارات

 تور دبی نوروز 1400 - تور دبی نوروز 1400 - تور دوبی نوروز 1400