قیمت از :

تومان

قیمت تا :

تومان

تور بلژیک

کشور بلژیک بدون شک یکی از دیدنی ترین مقاصد گردشگری است که در لیست گردشگری بسیاری از تویست ها قرار گرفته و هرساله تورهای بلژیک زیادی از سرتاسر دنیا را به خود جذب می کند و تقریبا هیچ فصلی در بلژیک وجود ندارد که در آن فصل این کشور آماده پذیرایی از میهمانان خود نباشد.بلژیک ملیت و کشوری است کوچک که نقش بسیار مهم و بزرگی را در زندگی اروپایی و تاریخ جهان بازی می کند.پس شما اگر از آن دسته افرادی هستید که به ماجراجویی در تاریخ و جنگ های جهانی علاقه مند می باشید کشور بلژیک میلیون ها جاذبه برای جذب کردن شما در طول سفرتان در این کشور در دل خود جای داده است . تور بلژیک - قیمت تور بلژیک

گوشه ای از زیبایی های بلژیک که نباید در تور بلژیک از دست  داد

 • در واقع در بلژِیک بیش از هرکشور دیگری در جهان قلعه های باشکوه به چشم می خورد که تعداد آنها به چیزی بالغ بر 3000 عدد می رسد پش بدون شک بازید از قلعه های این کشور را نباید از دست داد.به عنوان مثال قلعه Bouillon در Aedennes یکی از هیجان انگیز ترین قلعه های است که در قرن 11 ساخته شده است.
 • گردش و ماجراجویی در دل جنگل های Ardennes که مساحتی بالغ بر 11 هزار کیلومتر مربع را پوشش می دهد و بهترین مقصد برای تفریحاتی چون اسکی و پیاده روی می باشد.
 • بازید از کلیسا و ساختمان باشکوه Notre-Dame که در قرن 12 ساخته شده و یکی از بهترین نمادهای معماری در تاریخ اروپا بوده و به عنوان یکی از میراث جهانی یونسکو به شمار می رود. تور بلژیک - قیمت تور بلژیک
 • گردش در باغ وحش Antwerp در مرکز Antwerp که درست در کنار ایستگاه قطار قرار گرفته است و برای یک گردش عصرانه انتخاب بسیار مناسبی می باشد که از سال 1843 دایر گردیده است و جز یکی از قدیمی ترین و مشهور باغ وحش های جهان می باشد.
 • مجموعه پارک و موزه Jubelpark که در سال 1880 تاسیس شده و دارای مساحتی بالغ بر  30 هکتار بوده و در جنوب شرق Brussels واقع شده و سرای موزه نظامی, هنری و طبیعت جهان  بشمار می آید .
 • بازدید از کلیسای مقدس Basilica به عنوان یکی از بزرگ ترین کلیساهای کاتولیک در جهان با معماری بسیار تاثیر گذار که ارتفاع بسیار بلند آن چشم انداز فوق العاده ای از شهر و نواحی اطراف را در اختیار شما قرار می دهد .
 • گردش با تور آبی در طول کانال برای گردش در Bruges که چیزی در حدود 1 ساعت و نیم با قایق در یکی مسیر بسیار زیبا به طول می انجامد و یکی از بهترین راه ها برای پی بردن به عظمت زیبایی این کشور می باشد.تور بلژیک - قیمت تور بلژیک

آب و هوا در تور بلژیک

بلژیک مقصدی است برای سفر در کل سال که این موضوع را مدیون آب و هوای بسیار متعادل خود می باشد و همین موضوع باعث شده که دمای این کشور بسیار گرم وdg بسیار سرد نشود.آب و هوای بلژیک همیشه ملایم و مطلوب بوده ودارای متوسط دمایی در حدود 22 درجه سانتی گراد در سال می باشد همچنین بارش باران نیز در طول ماه تابستان شروع شده که رطوبت و خنکی مطلوبی را نیز با خود به همراه می آورد.در طول فصول بهاری و پاییزی نیز کشور رنگ و نقس بسیار زیبایی به خود می گیرد و با بهترین و دلپذیرترین آب و هوا, زیباترین موقعیت های عکاسی را می آفریند.

چه موقع به بلژیک سفر کنیم ؟

شلوغ ترین فصل سال در بلژیک از جولای تا آگوست را شامل می شود و این موقع از سال درست زمانی است که بیشترین حجم تور بلژیک و توریست مخصوصا در نواحی ساحلی به چشم می خورد.در طول ماه های نوامبر تا مارس میانگین دما به 3.5 درجه سانتی گراد رسیده که جز سردترین فصول سال بشمار می آیند اما اگر از از طرفدران انواع کارناوال و جشن ها و فستیوال های خاص می باشید این فصل از سال را از دست ندهید زیرا که بهترین نوشیدنی های گرم را نیز در این زمان سال در طول کریسمس تجربه خواهید کرد.

چند نکته به هنگام سفر و در تور بلژیک

 • بسیاری از مردم به جز زبان بلژیکی به زبان انگلیسی مسلط می باشند پس نگرانی از بابت زبان در این کشور نخواهید داشت.
 • گردش در شهر Antwerp به عنوان دومین شهر بزرگ بلژیک که یکی از بهترین مقاصد برای خرید کردن با انواع غذاهای محلی گوناگون و آب جو می باشد .
 • بلژیک از جمله کشورهای گران به شمار رفته و هزینه غذا و نوشیدنی در این کشور تقریبا بالا می باشد.
 • اگر از نظر هزینه محدود می باشید و میخواهید سفر ارزانی داشته باشید برای گردش در بلژیک از اتوبوس و یا خطوط مترو و دوچرخه که به فراوانی دیده می شود  استفاده کنید .
 • بلژیک جز امن ترین کشورهای جهان به شمار می رود پس نیازی به نگرانی از بابت امنیت نخواهید داشت.
 • یکی از بهترین توصیه ها به هنگام سفر به بلژیک به همراه داشتن بیمه سفر می باشد .
 • به همراه داشتن وسایلی چون شلوارک ,مایو, تیشرت آستین بلند ,دمپایی راحتی , صندل و کفش پیاده روی می تواند به هنگام سفر مناسب باشد.

خوراکی و نوشیدنی در بلژیک

خوب است بدانید عمده کسانی که بلژیک را انتخاب می کنند بخاطر شهرت بی حدو مرز شکلات , آب جو و سرخ کردنی های لذیذ این کشور می باشد پس خود را آماده کنید که در طول سفرتان چند کیلویی به وزنتان اضافه شود چرا که بعد از تجربه انواع شکلات و غذاهای سرخ کردنی در بلژیک تا اخر عمر طعم بینظیر آن ها را فراموش نخواهید کرد.همچنین بازار ماهی Oostende نیز از آن دسته مکان هایی است که اگر از طرفداران غذاهای دریایی می باشید برای شما مقصد عالی بشمار می رود.