قیمت از :

تومان

قیمت تا :

تومان

تور هلند

هنگامی که بیشتر مردم به سفر به هلند فکر می کنند بیشتر شور هیجان سفرشان بخاطر بازدید از شهر آمستردام با کافه های دنج در خیابان های پراز گل و پر از شور زندگی می باشد اما باید بگوییم که هلند چیزی است فراتر از این ها .هلند کشوری است زیبا با سرزمین و مزارع پهناور با سواحلی ناب و بکر که به جرئت می توان گفت که یکی از محبوب ترین کشورهای جهان بوده و مقصد اصلی بسیاری از تورهای هلند و توریست ها می باشد. تور هلند - قیمت تور هلند

چند جاذبه ای که درهلند نباید از آن غافل شد

  • بازدید از پایتخت و مرکز توریستی هلند یعنی شهر آمستردام به عنوان یکی از زیباترین شهرهای کشور با خانه هایی با معماری بسیار دلنواز, انواع پارک, موزه ها, گالری های هنری, کافه ها و...
  • Rotterdam به عنوان یکی از پر رفت و آمد ترین بندرگاه های کشتی در جهان که این شهر خود جاذبه ای است بینظیر برای کسانی که به دنبال مراکز خرید بیشمار و معماری خاص می گردند.
  • فرقی نمی کند که برای بازدید چه شهری را انتخاب کردید بدون شک گردش در کانال ها شهر که مناطق مسکونی را به هم متصل کرده را نباید از دست بدهید چرا که هلند از سازندگان حرفه ای در زمینه ی کانال ها می باشد.
  • بازدید از شهر کوچک Leiden و تماشای محل زندگی زائران قبل از مهاجرتشان به آمریکا و بازدید از موزه معروف شهر.
  • جستجو و گردش در شهر توریستی Hague به عنوان یکی از مراکز اروپایی با زیباترین قصرو قلعه های تاریخی .این شهر همچنین درست در کنار ساحل واقع شده و انتخاب خوبی برای دوستداران ساحل و قدم زدن روی شن های ساحلی می باشد.

خوردنی ها در تور هلند

از دیگر چیزهایی که یکی توریست نباید در هلند از دست بده خوراکی و غذاهای این کشور می باشد که از معروف ترین آنها می توان به poffertjes که نوعی پنکیک با پودر شکر می باشد, پنیر گودا و ادام و انواع شیرینی و وافل های هلندی اشاره کرد.میانگین قیمت غذا در یک فست فودی معمولی  در کشور هلند حدود 10 دلار و خوردن غذا در رستوران های این کشور از 15 تا 25 دلار متغیر می باشد.

چند نکته

از نکاتی که بسیاری از مسافران باید به آن توجه داشته باشند هزینه امکانات رفاهی در کشور هلند می باشد که اگر بخوبی مدیریت شود سایر هزینه  ها در این کشورمعقول می باشد.همچنین بخاطر داشته باشید که که اگر علاقه مند به گذراندن وقت در کافی شاپ های آمستردام می باشید نیازی به خرید کردن  از این مکان ها نیست .

لوازم نقلیه در تور هلند

از ارزان قیمت ترین وسایل نقیله در کشور هلند می توان به دوچرخه اشاره کرد که می توانید به راحتی در ازای پرداخت چند دلار یکی از آنها را اجاره کنید اگرچه بسیاری از شهرهای هلند کوچک بوده و قابلیت  گشت و گذار به صورت پیاده را دارند. گردش در میان شهرها نیز با خطوط ریلی ملی هلند با نام spoorwegen امکان پذیر می باشد همچنین شما می توانید از طریق فرودگاه Schipol در آمستردام به بسیاری از مقاصد دسترسی داشته باشید.

بهترین زمان سفر تور هلند

هلند در اواسط ماه اپریل در شلوغ ترین حالت خود قرار می گیرد و بیشترین توریست و بازید کنند با تور هلند را در این زمان به خود جذب می کند اما از سایر ماه های مناسب و مطلوب برای بازدید از هلند می توان به ماه آگوست و جولای اشاره .اما بازید در ماه هایی غیر این ماه ها باعث می شود که هزینه های شما تا حدی کاهش پیدا کند. تور هلند - قیمت تور هلند

دما هوا در هلند

میانگین دما تابستان در روز در هلند چیزی حدود 19 درجه بوده که این دما در میان ماه جولای و آگوست میتواند افزایش پیدا کند .میانگین دمای روزانه در زمستان های هلند نیزی چیزی در حدود 2 درجه سانتی گراد بوده که سفر در طول کریسمس نیز از زمان های مناسب برای گردش در هلند می باشد. تور هلند - قیمت تور هلند