سفر به سیشل

گروه تورهای ویرگول مجری مستقیم تور سیشل است ما به عنوان نماینده تور لاکچری سیشل با در نظر گرفتن شرایط سفر به سیشل به شما بهترین زمان سفر به سیشل را پیشنهاد می دهیم، ما مسافرت به سیشل را با بهترین خدمات برای شما برگزار می نماییم.گروه تورهای ویرگول برگزار کننده تور سیشل خدمات تور سیشل را برای شما به نحوی اجرا می کند که سفری به یادماندنی و خاطره انگیز برای شما محسوب شود.

پکیج و رزرو تور سیشل

تور جزیره سیشل به چند شکل قابل اجرا می باشد بهترین تورهای سیشل:

تور خاص و لاکچری سیشل که شامل هتل های 5 ستاره تاپ همراه با بهترین ایرلاین و خدمات سی آی پی فرودگاه امام  و استقبال ویژه در جزیره سیشل می باشد.

تور چارتری سیشل که با هتل های 5 ستاره و 4 ستاره تاپ و با ایرلاین هایی که به صورت چارتری به سیشل پرواز دارند بسته می شود این گونه تورها دارای امکاناتی است که سفر به سیشل را برای مسافران سهل و راحت می کند.

تور ارزان قیمت سیشل که همانطور که از اسمش پیداست دارای قیمتی پایینتر است هتل های این تور شامل 4 ستاره با ایرلاین های ارزان قیمت می باشد.تور ارزان سیشل دارای طرفدارانی است که مقصد خود را سیشل با قیمتی ارزران انتخاب کرده اند است.

تور لحظه آخری سیشل که ممکن است دارای هتل های 3،4 یا 5 ستاره باشد با ایلاین هایی معمولا چارتری. این تورها با هدف جذب مسافر بیشتر قیمت تور سیشل را تا جای ممکن پایین می آورد تا مسافران با سنجیدن و مقایسه نرخ تور سیشل ترغیب به سفر شوند.

ما در سال های 96 – 97 و 98 تور سیشل را به صورت زیر برگزار می نماییم:

تور سیشل ویژه نوروز 96-سیشل بهار 96-تور سیشل تابستان 96-سیشل در پاییز 96- تور نوروزی سیشل 97-تورهای سیشل سال 98

پروازهای سیشل

قیمت بلیط سیشل معمولا با پرواز های عربی در حدود 3 میلیون تومان است، بعضی از مسافران با تهیه بلیط سیشل به صورت انفرادی به این کشور سفر کرده و هتل اقامتی خود را همان جا رزرو می نمایند.

کارگزار هتل های سیشل

گروه تورهای ویرگول نماینده کارگزار سیشل در ایران است،ما با هتل های گارانتی سیشل و نرخ ارزان و سهولت رزرو برای شما این امکان را فراهم آورده ایم که شما در هر زمان بتوانید بهترین و مناسب ترین هتل های سیشل را با قیمت باور نکردنی رزرو نمایید.

جاذبه های گردشگری و اماکن دیدنی سیشل

جزیره کروز مارین

جزیره آرید

باغ گیاه شناسی

رستوران های سیشل

گالا تیک اوی

سورفرس بیچ

بونبون پلام

مراکز خرید سیشل

بانیان تری

ادن پلازا

اریون

جزیره زیبای سیشل

جزیره زیبای سیشل

طبیعت بکر سیشل

طبیعت بکر سیشل

ساحل زیبای سیشل

ساحل زیبای سیشل

شهر سیشل

شهر سیشل